STRONA GŁÓWNA

Klub ACTIVE LADY rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Mieścimy się w samym centrum Czarnkowa przy ul. Sikorskiego 18.

Dysponujemy nowoczesną salą fitness, urządzeniami Power Slim (drugi autoryzowany gabinet w Wielkopolsce) i nowoczesnym Studiem Urody.

Jesteśmy Klubem stworzonym z myślą o kobietach i tylko dla nich.

Oferujemy swoje usługi dla każdej Pani niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

Dla Pań chcących ćwiczyć tylko w swoim towarzystwie organizujemy zamknięte zajęcia poza godzinami otwarcia Klubu.

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każda Pani nie tylko poprawi swoją sylwetkę  czy kondycję fizyczną i zgubi zbędne kilogramy, ale również zrelaksuje się i spędzi miło czas. Pragniemy zadbać nie tylko o Twoje ciało, ale również o Twoje dobre samopoczucie.

Zapraszamy do spędzania czasu w naszym Klubie również Panie chcące jedynie skosztować pysznej kawy przygotowywanej na profesjonalnym ekspresie ciśnieniowym czy soków  ze świeżo wyciskanych owoców.

Gwarantujemy niepowtarzalną, kameralną atmosferę, miłą i fachową obsługę, sprzęt oraz standard na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście instruktora.

Fitness Klub Active Lady

od poniedziałku do piątku

10.00-20.00

Karta Upominkowa

KAWIARENKA

W naszym Klubie prawdziwa miłośniczka kawy

znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkie panie na pyszną, świeżo mieloną,

aromatyczną kawę LavAzza przygotowywaną na profesjonalnym ekspresie ciśnieniowym.

Serwujemy również soki wyciskane na miejscu ze świeżych owoców oraz bogatą ofertę herbat.

KĄCIK ZABAW

Z myślą o tych paniach, które są szczęśliwymi mamami w Klubie stworzyliśmy kącik zabaw dla maluchów "ACTIVE BABY". Dla najmłodszych Klubowiczów przygotowaliśmy domek z zabawkami i miejscem do zabawy, a żeby nazwa łączyła się z charakterem miejsca sprowadziliśmy specjalny rowerek cardio na którym młodzi adepci fitnessu mogą podpatrując mamę sami przeprowadzić mini trening.

SPRZĘT

Klub wyposażyliśmy zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi na europejskim rynku fitness. Nowoczesny i najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalne urządzenia do ćwiczeń siłowych i ćwiczeń Cardio sprowadziliśmy z USA. Trzon stanowią produkty firmy Life Fitness - lidera na światowym rynku fitness. Do nich dobrano urządzenia jednej z najbardziej innowacyjnych firm na rynku Star Trac - lidera w segmencie indoorcyclingu z wieloma opatentowanymi rozwiązaniami przyjaznaymi dla kobiet.

Oto najciekawsze urządzenia naszego klubu:

e-spinner

Pinnacle Trainer S770

Bieżnia StarTrack Seria P

Total Body Trainer StarTrack Seria P

Rower poziomy StarTrack Seria P

Ponadto urządzenia Life Fitness (m.in. bieżnie, maszyna eliptyczna, rower pionowy, maszyna siłowa i inne...)